Traject beleid relaties en seksualiteit school

In 2023 begeleidden we beleidstrajecten rond seksueel grensoverschrijdend gedrag bij verschillende Antwerpse secundaire scholen, dankzij steun van stad Antwerpen:

 

  • "Ik vond een heel mooi traject omdat het mooi was opgebouwd en uitgelegd voor leken als ons. Er was afwisseling in de opdrachten om zo tot een mooie beleidstekst te komen. Er werden concrete acties verdeeld onder de mensen die in het team zaten, dus het bleef niet bij theorie. Toptraject!"

 

  • "Erg fijne begeleiders, veilige sfeer, fijn dat er niet enkel naar het beleidsniveau gekeken wordt, maar ook naar het praktische aspect van het seksueel grensoverschrijdend gdrag-beleid van een organisatie."

 

  • 'Zeker tevreden, blij met de concrete acties waarmee we aan de slag kunnen en dat er al een duidelijke taakverdeling is. Ook het opstellen van een handelingskader waarmee we zeer concreet aan de slag kunnen is heel fijn."

 

  • "Het traject bereidt leerkrachten op een professionele manier voor om lessen seksualiteit te geven."

 

  • "Het was heel activerend, de werkvormen die gebruikt werden zorgden voor input en inspireerden de deelnemers."

 

  • "Ik ben helemaal tevreden. We hebben een duidelijk en concreet beeld geschetst van hoe we o.a. sgg in kaart moeten brengen en een duidelijke visie opgesteld."